• Bjorn Bergenheim

Gratis nybegynnerkurs for barn og unge


MKK arrangerer gratis nybegynnerkurs for barn og unge i alderen 12 - 16 år. Dato: 15., 20. og 22. juni kl 18 - 19.30. Oppmøte utenfor klubbhuset til MKK.


Deltakerne kan komme alle dagene eller på bare en dag. Påmelding/spørsmål på e-post til Lisa, lisa@citroen-oslo.com

Ta med treningstøy, tøyskift og drikkeflaske. Moss Kajakklubb stiller med alt av utstyr. Det eneste kravet er at deltakerne kan svømme.

Vel møtt!

#Kurs

0 visninger

OM OSS

Gjennom medlemskap i Moss Kajakklubb kommer du i godt selskap med glade padlere. Du får tilgang til klubbhuset i underetasjen i Rundhuset i Nesparken med bryggeanlegg, garderober, båthall, treningsutstyr og klubbrom – du kan låne klubbens båter, være med på organisert trening og delta i konkurranser.

Du får selvfølgelig muligheten for å prøve litt, før du eventuelt melder deg inn. Vi arrangerer kurs og kajakkskole når vi har mange nok deltakere og vi har kapasitet for dette. Ta kontakt med kursansvarlig for spørsmål om kurs.

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram - Grey Circle
0