• Bjorn Bergenheim

Treningstider og innebandy


Mandag 23. og onsdag 25. oktober starter fellestreningen kl 17.30 - 19.00. Dersom dere ikke rekker det, kommer dere kl 18.00 og trener inne.


Fra uke 44 er treningstiden som vanlig: 18.00 - 19.30 og treningen mandag og onsdag er inne i klubben evt løpe ute.

Fredag 27. oktober starter vi med innebandy i gymsalen på Melløs skole kl 18.00- 20.00. Passer for både voksne og barn!

Hilsen Lisa


0 visninger

OM OSS

Gjennom medlemskap i Moss Kajakklubb kommer du i godt selskap med glade padlere. Du får tilgang til klubbhuset i underetasjen i Rundhuset i Nesparken med bryggeanlegg, garderober, båthall, treningsutstyr og klubbrom – du kan låne klubbens båter, være med på organisert trening og delta i konkurranser.

Du får selvfølgelig muligheten for å prøve litt, før du eventuelt melder deg inn. Vi arrangerer kurs og kajakkskole når vi har mange nok deltakere og vi har kapasitet for dette. Ta kontakt med kursansvarlig for spørsmål om kurs.

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram - Grey Circle
0