• Bjorn Bergenheim

Klubbmesterskap 2018, moro :)


Vi var totalt 12 utøvere i alderen 8 år til 40+. Alle konkurrerte mot hverandre i forskjellige lagoppsett.

Mesterskapet startet i tradisjon tro med bandy. Det var totalt 6 øvelser og alle ga forskjellige poeng. Resultatlisten endte til slutt med:

3. plass: Ingrid 2. plass: Selma 1. plass: Audun Flott innsats av alle sammen! Lisa
#MKK

4 visninger

OM OSS

Gjennom medlemskap i Moss Kajakklubb kommer du i godt selskap med glade padlere. Du får tilgang til klubbhuset i underetasjen i Rundhuset i Nesparken med bryggeanlegg, garderober, båthall, treningsutstyr og klubbrom – du kan låne klubbens båter, være med på organisert trening og delta i konkurranser.

Du får selvfølgelig muligheten for å prøve litt, før du eventuelt melder deg inn. Vi arrangerer kurs og kajakkskole når vi har mange nok deltakere og vi har kapasitet for dette. Ta kontakt med kursansvarlig for spørsmål om kurs.

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram - Grey Circle
0