• Bjorn Bergenheim

Gratis kajakkurs kommende weekend!

Har du lyst til å prøve deg i kajakken til helgen? Er du mellom 10 -15 år så kan du delta på gratis kajakkurs hos oss. Vi starter på lørdag klokken 10:00 og holder på til ca 13:00. Resten av kurset blir påfølgende mandag kl 18:00 - 20:00. Kontakt gjerne Henrik på 979 66 663 dersom det er noe du lurer på.


Påmelding via Facebook, håper vi ser deg i kajakken ☺️295 visninger

OM OSS

Gjennom medlemskap i Moss Kajakklubb kommer du i godt selskap med glade padlere. Du får tilgang til klubbhuset i underetasjen i Rundhuset i Nesparken med bryggeanlegg, garderober, båthall, treningsutstyr og klubbrom – du kan låne klubbens båter, være med på organisert trening og delta i konkurranser.

Du får selvfølgelig muligheten for å prøve litt, før du eventuelt melder deg inn. Vi arrangerer kurs og kajakkskole når vi har mange nok deltakere og vi har kapasitet for dette. Ta kontakt med kursansvarlig for spørsmål om kurs.

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram - Grey Circle
0