• Bjorn Bergenheim

Gratis nybegynnerkurs for barn og ungeMoss Kajakklubb arrangerer gratis nybegynnerkurs for barn og unge i alderen 10 - 16 år mandag 27. mai, 3. juni, 10. juni (2. pinsedag) og 17. juni kl 18.00 - 19.30. Barnet må kunne svømme. Vi har alt utstyr, ta kun med treningstøy, tøyskift og sandaler.


Møt opp i klubben sine lokaler i underetasjen på Rundhuset i Nesparken.


Spørsmål og påmelding til klubben sin leder: 

Lisa Johansen

leder@mosskajakklubb.com

Mobil: 97688088  26. august kl 18.00 er det oppstart nybegynner trening for barn og unge. 

11 visninger

OM OSS

Gjennom medlemskap i Moss Kajakklubb kommer du i godt selskap med glade padlere. Du får tilgang til klubbhuset i underetasjen i Rundhuset i Nesparken med bryggeanlegg, garderober, båthall, treningsutstyr og klubbrom – du kan låne klubbens båter, være med på organisert trening og delta i konkurranser.

Du får selvfølgelig muligheten for å prøve litt, før du eventuelt melder deg inn. Vi arrangerer kurs og kajakkskole når vi har mange nok deltakere og vi har kapasitet for dette. Ta kontakt med kursansvarlig for spørsmål om kurs.

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram - Grey Circle
0