• Bjorn Bergenheim

🛶 KONKURRANSE og VAFLER 🛶

Vi gjentar suksessen fra sist fredag og inviterer alle padlere med familie til ‘’FREDAGRACE’’ på kajakklubben fredag kl 18.00Distansen som skal padles er 5000m eller en kortere løype for de under 14 år med gode publikumsplasser -:)


Det vil bli servert vafler, kaffe og brus til alle som kommer.

Vi håper at så mange som mulig har mulighet til å være med!


Padlehilsen fra Moss Kajakklubb – vi ses på vannet :-)


56 visninger

OM OSS

Gjennom medlemskap i Moss Kajakklubb kommer du i godt selskap med glade padlere. Du får tilgang til klubbhuset i underetasjen i Rundhuset i Nesparken med bryggeanlegg, garderober, båthall, treningsutstyr og klubbrom – du kan låne klubbens båter, være med på organisert trening og delta i konkurranser.

Du får selvfølgelig muligheten for å prøve litt, før du eventuelt melder deg inn. Vi arrangerer kurs og kajakkskole når vi har mange nok deltakere og vi har kapasitet for dette. Ta kontakt med kursansvarlig for spørsmål om kurs.

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram - Grey Circle
0