• lisa1654

Moss Kajakklubb arrangerer dugnad og du er velkommen!


Onsdag 15. mai kl 18.00 er det dugnad i klubben.

Da skal vi vaske og skru kanoer, rydde i båthallen og gjøre det pent inn- og utvendig. Ta med hansker, rake, feiekost, hagesaks eller tilsvarende hvis du har.

Vel møtt!


Hilsen Lisa

3 visninger

OM OSS

Gjennom medlemskap i Moss Kajakklubb kommer du i godt selskap med glade padlere. Du får tilgang til klubbhuset i underetasjen i Rundhuset i Nesparken med bryggeanlegg, garderober, båthall, treningsutstyr og klubbrom – du kan låne klubbens båter, være med på organisert trening og delta i konkurranser.

Du får selvfølgelig muligheten for å prøve litt, før du eventuelt melder deg inn. Vi arrangerer kurs og kajakkskole når vi har mange nok deltakere og vi har kapasitet for dette. Ta kontakt med kursansvarlig for spørsmål om kurs.

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram - Grey Circle
0