• lisa1654

Vansjø Rundt 2019

Påmeldingen er åpen på våre nettsider. Gå inn på fanen Vansjø Rundt og meld dere på. Det er selvfølgelig gratis for klubben sine medlemmer å stille til start. Jeg tar imot all hjelp til oppgaver som må gjøres! Ta kontakt med meg på e-post eller telefon hvis du kan hjelpe til.


Hilsen Lisa

28 visninger

OM OSS

Gjennom medlemskap i Moss Kajakklubb kommer du i godt selskap med glade padlere. Du får tilgang til klubbhuset i underetasjen i Rundhuset i Nesparken med bryggeanlegg, garderober, båthall, treningsutstyr og klubbrom – du kan låne klubbens båter, være med på organisert trening og delta i konkurranser.

Du får selvfølgelig muligheten for å prøve litt, før du eventuelt melder deg inn. Vi arrangerer kurs og kajakkskole når vi har mange nok deltakere og vi har kapasitet for dette. Ta kontakt med kursansvarlig for spørsmål om kurs.

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram - Grey Circle
0