Påmelding Vansjø Rundt


Til dere som allerede nå vet at dere skal delta på Vansjø Rundt!

Meld dere på på nettsiden vår innen fredag kveld slik at registreringen i sekretariatet går MYE kjappere.

Når dere trykker på "Betal-knappen", er det det samme som "meld på". Klubben sine medlemmer padler gratis, men dere må ha et startnummer.


Håper vi ses til lørdag!

Padlehilsen fra Lisa

#VansjøRundt #MKK

Utvalgte innlegg
Siste innlegg
Arkiv
Søk med Tags
Ingen tagger enda.
Følg oss
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

OM OSS

Gjennom medlemskap i Moss Kajakklubb kommer du i godt selskap med glade padlere. Du får tilgang til klubbhuset i underetasjen i Rundhuset i Nesparken med bryggeanlegg, garderober, båthall, treningsutstyr og klubbrom – du kan låne klubbens båter, være med på organisert trening og delta i konkurranser.

Du får selvfølgelig muligheten for å prøve litt, før du eventuelt melder deg inn. Vi arrangerer kurs og kajakkskole når vi har mange nok deltakere og vi har kapasitet for dette. Ta kontakt med kursansvarlig for spørsmål om kurs.

introkurs19062019
46708_428358888467_3512126_n
thumbnail_DSCF4042
thumbnail_DSCF3577
thumbnail_DSCF3691
thumbnail_DSCF3769
0