Introkurs 12. Juni flyttes til 19. JuniVi må dessverre avlyse dagens kurs grunnet sykdom. Vi flytter kurset til neste onsdag 19.06 og håper dette passer for dere alle! Gi meg en tilbakemelding om dette ikke passer, så skal vi prøve å tilpasse et opplegg slik at dere alle får deltatt på kurs!


Beklager dette..


Beste padlehilsen

Moss Kajakklubb

Bjørn A. Bergenheim jr

Veileder NPF HAV

Utvalgte innlegg
Siste innlegg
Arkiv
Søk med Tags
Ingen tagger enda.
Følg oss
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

OM OSS

Gjennom medlemskap i Moss Kajakklubb kommer du i godt selskap med glade padlere. Du får tilgang til klubbhuset i underetasjen i Rundhuset i Nesparken med bryggeanlegg, garderober, båthall, treningsutstyr og klubbrom – du kan låne klubbens båter, være med på organisert trening og delta i konkurranser.

Du får selvfølgelig muligheten for å prøve litt, før du eventuelt melder deg inn. Vi arrangerer kurs og kajakkskole når vi har mange nok deltakere og vi har kapasitet for dette. Ta kontakt med kursansvarlig for spørsmål om kurs.

introkurs19062019
46708_428358888467_3512126_n
thumbnail_DSCF4042
thumbnail_DSCF3577
thumbnail_DSCF3691
thumbnail_DSCF3769