• Bjorn Bergenheim

Påminnelse dugnad :-) Bli med..Vi skal gjøre det pent til Vansjø Rundt. Dugnad 23. mai kl 18 - ca 20. Ta på arbeidsklær og møt opp med godt humør Fellestreningen utgår, men de som vil kan gjerne padle kl 17 - 18.

Vansjø Rundt lørdag 26. mai. Starten går klokken 10, de som skal hjelpe til møter kl 08. Jeg tar imot all god hjelp fra medlemmer denne dagen, håper vi ses..

Hilsen Lisa

#MKK

0 visninger

OM OSS

Gjennom medlemskap i Moss Kajakklubb kommer du i godt selskap med glade padlere. Du får tilgang til klubbhuset i underetasjen i Rundhuset i Nesparken med bryggeanlegg, garderober, båthall, treningsutstyr og klubbrom – du kan låne klubbens båter, være med på organisert trening og delta i konkurranser.

Du får selvfølgelig muligheten for å prøve litt, før du eventuelt melder deg inn. Vi arrangerer kurs og kajakkskole når vi har mange nok deltakere og vi har kapasitet for dette. Ta kontakt med kursansvarlig for spørsmål om kurs.

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram - Grey Circle
0