• Bjorn Bergenheim

Påmelding Vansjø Rundt


Til dere som allerede nå vet at dere skal delta på Vansjø Rundt!

Meld dere på på nettsiden vår innen fredag kveld slik at registreringen i sekretariatet går MYE kjappere.

Når dere trykker på "Betal-knappen", er det det samme som "meld på". Klubben sine medlemmer padler gratis, men dere må ha et startnummer.


Håper vi ses til lørdag!

Padlehilsen fra Lisa

#VansjøRundt #MKK

3 visninger

OM OSS

Gjennom medlemskap i Moss Kajakklubb kommer du i godt selskap med glade padlere. Du får tilgang til klubbhuset i underetasjen i Rundhuset i Nesparken med bryggeanlegg, garderober, båthall, treningsutstyr og klubbrom – du kan låne klubbens båter, være med på organisert trening og delta i konkurranser.

Du får selvfølgelig muligheten for å prøve litt, før du eventuelt melder deg inn. Vi arrangerer kurs og kajakkskole når vi har mange nok deltakere og vi har kapasitet for dette. Ta kontakt med kursansvarlig for spørsmål om kurs.

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram - Grey Circle
0