Vi ønsker oss flere barn og unge!Vi skal prøve noe nytt for å få flere barn og unge som medlemmer: Nemlig gratis nybegynnerkurs for barn og unge hver mandag og onsdag kl 18 - 19 før og etter sommerferien.

Det eneste kravet er at barna kan svømme. Opplæringen går over ca 5 ganger og man kan bli medlem etter dette hvis det er noe som frister. Baran trenger kun å ta med ekstra ekstra klesskift.

Ta kontakt med Lisa for påmelding og informasjon: admin@mosskajakklubb.com

Vi ses på vannet :-)


Utvalgte innlegg
Siste innlegg
Arkiv
Søk med Tags
Ingen tagger enda.
Følg oss
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

OM OSS

Gjennom medlemskap i Moss Kajakklubb kommer du i godt selskap med glade padlere. Du får tilgang til klubbhuset i underetasjen i Rundhuset i Nesparken med bryggeanlegg, garderober, båthall, treningsutstyr og klubbrom – du kan låne klubbens båter, være med på organisert trening og delta i konkurranser.

Du får selvfølgelig muligheten for å prøve litt, før du eventuelt melder deg inn. Vi arrangerer kurs og kajakkskole når vi har mange nok deltakere og vi har kapasitet for dette. Ta kontakt med kursansvarlig for spørsmål om kurs.

introkurs19062019
46708_428358888467_3512126_n
thumbnail_DSCF4042
thumbnail_DSCF3577
thumbnail_DSCF3691
thumbnail_DSCF3769